Sucha zabudowa wnętrz

Firma budowlana TERMOBUD wykonuje usługi w zakresie wykończeń wnętrz w systemach zabudowy gipsowo-kartonowej, takich jak m.in.:

Sufity podwieszone, ścianki działowe, zabudowy poddasza i inne.

Zapewniamy kompleksową obsługę całej inwestycji bądź projektu, dbając zarówno o terminowość, jak i wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Sucha zabudowa wnętrz daje Ci nieograniczone możliwości aranżacji i jest świetną alternatywą dla tradycyjnych, mokrych technologii.

Sucha zabudowa wnętrz jest jednym z najbardziej uniwersalnych rozwiązań budowlanych. Daje nieograniczone możliwości wykańczania wnętrz. Jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i biur, hoteli, centrów handlowych oraz innych obiektów użyteczności publicznej. Mnogość zalet suchej zabudowy wnętrz powoduje, że coraz większa liczba inwestorów decyduje się na jej zastosowanie.

Wykonanie ścian działowych z wyrobów gipsowo-kartonowych gwarantuje dużą możliwość aranżacji przestrzeni, zgodnie z wymaganiami i wizją inwestorów czy projektantów. Ściany takie są lekkie i można je stawiać w niemalże dowolnym miejscu.

Sufity podwieszane pełnią funkcje użytkowe i dekoracyjne, maskują nierówności, ukrywają instalacje i obniżają pomieszczenia. Sufity podwieszane sprawdzają się również w sytuacji, gdy chcemy zamaskować stary, spękany sufit.

Dzięki dobrym właściwościom akustycznym przegrody wykonane w systemie suchej zabudowy wnętrz (wypełnione np. wełną mineralną) skutecznie tłumią hałas, mogą również pełnić funkcję bariery przeciwpożarowej.